Отделка балконов

ОСТЕКЛЕНИЕ БАЛКОНА
1300 ЗА КВ. МЕТР
 
ШКАФ НА БАЛКОН
600 ЗА КВ. МЕТР
ОТДЕЛКА БАЛКОНА
450 ЗА КВ. МЕТР
УТЕПЛЕНИЕ
250 ЗА КВ. МЕТР
УКЛАДКА ПОЛА
500 ЗА КВ. МЕТР
 
55%
СКИДКА

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
дней
0
0
часов
0
0
минут
0
0
секунд
ОБРОБКА БАЛКОНІВ І ЛОДЖІЙ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ,

Отделка балконов – это всегда актуально и неизбежно в плане обустройства домашней пространства. Мы поможем подобрать соответствующие материалы и добавим завершенный вид вашему дому. Качественная отделка балкона или лоджии под ключ в Хмельницком с «Центр ЛТД» — это действительно доступно! Убедитесь сами, рассчитайте стоимость самостоятельно!

Гофрлист
Ондулін
Создайте свой балкон
ТИП ОСТЕКЛЕНИЯ:
Холодное Теплое
Крыша на балкон:
Без крыши Гофрлист Ондулин
МАТЕРИАЛ ОТДЕЛКИ:
ШКАФ на балкон:
1930

НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА

 • ВИРОБНИЦТВО

  span>Власне виробництво! Виробнича база оснащена сучасним обладнанням і відповідає всім стандартам. Це гарантує стабільно високу якість виробів, суворе дотримання термінів і конкурентне ціноутворення без посередницьких націнок.
 • НОВІ ВІКНА ЗА 5 ДНІВ

  Ми виготовимо ваше замовлення всього за 5 днів після укладення договору. Ми оптимізували робочі процеси і завжди дотримуємося заявлені терміни, без виснажливих очікувань і відмовок.
 • ДОСТАВКА І МОНТАЖ

  Швидко і акуратно доставимо готові конструкції по м. Хмельницький і області спеціалізованим транспортом. Монтажна бригада виконає професійну установку на наступний день або в будь-який зручний для Вас час.
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

  Ретельний контроль на кожному етапі виробництва дозволяє звести кількість браку до мінімуму, а дотримання вимог ДСТУ при монтажі гарантує надійність і довговічність експлуатації вікон. Офіційна гарантія на нашу продукцію – 5 років.

НАШИ РАБОТЫ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ОТЗЫВЫ НАШИХ КЛИЕНТОВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН