/ Об’єднання з кімнатою

ОБ’ЄДНАННЯ БАЛКОНА З КІМНАТОЮ

Об’єднання балкона з житловою зоною квартири – реальний спосіб збільшити корисну площу кухні або кімнати. Таке рішення дуже актуальне для малометражних міських квартир. Фахівці «Центр ЛТД» знають всі тонкощі проведення даних будівельних робіт.
Проектування

На етапі проектування по заявці на об’єкт прибуває інженер компанії «Центр ЛТД». Він на місці, почувши побажання замовника, пропонує варіанти виконання робіт і допомагає визначитися з матеріалами. Проводяться необхідні заміри, складається кошторис і план майбутніх робіт.

Слід враховувати, що перед початком об’єднання, необхідно виконати утеплення балкона, а також його засклення «теплим» способом. Ці роботи також можуть бути виконані нашими майстрами на високому професійному рівні. Відразу ж можна виконати і обробку засклених і утеплених поверхонь.
Об’єднання з приміщенням

Об’єднання балкона або лоджії з приміщенням квартири виконується фахівцями «Центр ЛТД» в кілька етапів. Спочатку виконується «тепле» засклення і утеплення балкона. Потім виконується демонтаж балконного блоку. Замість нього, в залежності від завдання, встановлюється підвіконня, барна стійка або інші конструкції.

Наступний етап – виконання внутрішньої обробки. Використовуються матеріали, вибрані замовником раніше, під час демонстрації зразків нашим інженером. Всі роботи узгоджуються з замовником і виконуються відповідно до його побажань, вимог і переваг.


ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


СПОСОБИ ОПЛАТИ
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН