/ Утеплення

УТЕПЛЕННЯ БАЛКОНІВ І ЛОДЖІЙ

Більше 15 років компанія «Центр ЛТД» виконує роботи з утеплення балконів і лоджій під ключ. Використовуємо тільки сучасні, екологічні та енергоефективні матеріали. Гарантуємо високу якість і найкращі ціни в Хмельницькому.


Утеплення балкона матеріалом «ПІНОПЛЕКС»

від 150 2Надійний і екологічний теплозахист балкона. «ПІНОПЛЕКС» не пропускає вологу і має низьку теплопровідність, а товщина плити складає всього 2-3 см. Це дозволяє зробити ефективне утеплення з мінімальною втратою корисного простору.


Утеплення балкона матеріалом «ПІНОФОЛ»

від 70 2«ПІНОФОЛ» збереже на балконі прохолоду в літню спеку і тепло в зимову холоднечу. Тепловідбивна алюмінієва фольга додає матеріалу чудові теплоізоляційні властивості при мінімальній товщині. А завдяки його гнучкості можна легко утеплити навіть важкодоступні куточки приміщення.

Утеплення лоджії матеріалом «ISOVER» (ІЗОВЕР)

від 220 2«ІЗОВЕР» є негорючим і екологічно безпечним матеріалом. Ефективно забезпечує не тільки теплозахист, а й додаткову звукоізоляцію приміщення. За рахунок пружності, він щільно прилягає до поверхні і компенсує нерівності стін.


Утеплення лоджії матеріалом «ПІНОПЛАСТ»

від 100 2Пінопласт є одним з найбільш економічних матеріалів для утеплення, при цьому володіє відмінними ізолюючими властивостями. Він дуже легкий і не створює додаткового навантаження на конструкції балкона. Відмінно витримує спеку, морози і перепади температур.
СПОСОБИ ОПЛАТИ
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery