woman

ЗАСКЛЕННЯ БАЛКОНА

Ціна у всіх:
1740 грн.
Ціна у нас:
1450 грн.
РОЗРАХУВАТИ
по найнижчій ціні
promo

ЗАСКЛЕННЯ БАЛКОНІВ І ЛОДЖІЙ

Якісне засклення балконів і лоджій в Хмельницькому під ключ і з гарантією!
Індивідуальний підхід, будь-які технічні та дизайнерські рішення. Найнижчі ціни в Хмельницькому!
16 років успішної діяльності та десятки тисяч задоволених клієнтів. Приєднуйтесь!

ЗНИЖКА НА ЗАСКЛЕННЯ до 

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд

1300 грн.

ХОЛОДНЕ ЗАСКЛЕННЯ

Розсувні алюмінієві конструкції з профілю Alutech мають естетичний зовнішній вигляд, зручні в користуванні і невибагливі в обслуговуванні. При цьому вони надійно захищають від вуличного шуму і атмосферних явищ. Це недороге і універсальне рішення – оптимальний варіант для засклення балконів, коли не планується подальше утеплення та оздоблення.

ДЕТАЛЬНІШЕ

1750 грн.

ТЕПЛЕ ЗАСКЛЕННЯ

Засклення балкона або лоджії пластиковими вікнами абсолютно герметичне і дозволить додати квадратні метри корисної площі. Відмінний спосіб перетворити балкон чи лоджію в повнофункціональний простір. Наприклад, це може бути робочий кабінет, мініатюрний зимовий сад, ігровий куточок або затишна зона відпочинку для всієї родини.

ДЕТАЛЬНІШЕ

1900 грн.

“ФРАНЦУЗЬКЕ” ЗАСКЛЕННЯ ВІД ПІДЛОГИ ДО СТЕЛІ

Панорамне засклення додасть вишуканості інтер’єру і забезпечить максимальне освітлення приміщення, оскільки займає всю площу стіни. Але найголовніша перевага – звичайно ж, чудовий вид з вікна. Цей тип засклення дуже популярний в квартирах, розташованих на високих поверхах.

ДЕТАЛЬНІШЕ

УТЕПЛЕННЯ І ОБЛАШТУВАННЯ ПІД КЛЮЧ

Компанія «Центр ЛТД» виконує всі види робіт з оздоблення балконів і лоджій у Хмельницькому та Хмельницькій області! Професійні фахівці з великим досвідом, тільки найкращі матеріали і гарантія якості. Індивідуальний підхід і готові типові рішення.

Розстрочка БЕЗ ПЕРЕПЛАТИ

credit
Вікна зараз – гроші потім!
detail-credit
РОЗРАХУВАТИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • ВИРОБНИЦТВО

  Власне виробництво! Виробнича база оснащена сучасним обладнанням і відповідає всім стандартам. Це гарантує стабільно високу якість виробів, суворе дотримання термінів і конкурентне ціноутворення без посередницьких націнок.
 • НОВІ ВІКНА ЗА 5 ДНІВ

  Ми виготовимо ваше замовлення всього за 5 днів після укладення договору. Ми оптимізували робочі процеси і завжди дотримуємося заявлені терміни, без виснажливих очікувань і відмовок.
 • ДОСТАВКА І МОНТАЖ

  Швидко і акуратно доставимо готові конструкції по м. Хмельницький і області спеціалізованим транспортом. Монтажна бригада виконає професійну установку на наступний день або в будь-який зручний для Вас час.
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

  Ретельний контроль на кожному етапі виробництва дозволяє звести кількість браку до мінімуму, а дотримання вимог ДСТУ при монтажі гарантує надійність і довговічність експлуатації вікон. Офіційна гарантія на нашу продукцію – 5 років.

НАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН