/ ПІДЛОГА НА БАЛКОН

Підлога на балкон

від 1200 2

Укладання підлоги на балконі

Компанія «Центр ЛТД» в Хмельницькому готова запропонувати підлогове покриття для балкона на будь-який смак і побажання замовника, а також з урахуванням його фінансових можливостей.

Ламінат – наділений максимальним набором якісних і естетичних характеристик при доступній вартості. Має високий рівень вологостійкості, стійкий до перепадів температур, має широку палітру кольорів і фактур.

Лінолеум – економічний варіант підлогового покриття, але ви можете бути впевнені, що таке покриття буде служити довгі роки.

Керамічна плитка – має високий рівень морозостійкості, легко миється. Завдяки великому асортименту вона здатна вписатися в будь-який інтер’єр.

Дерев’яна дошка – натуральне екологічне покриття, має високу механічну міцність і гарну звукоізоляцію.

ЕТАПИ УКЛАДАННЯ підлоги НА БАЛКОН


1
Монтаж

Встановлюються балки, на які буде кріпитися вся конструкція теплої підлоги. Майстри «Центр ЛТД» надійно закріплюють і виставляють по рівню кожен елемент каркаса.

2
Теплоізоляція

Укладання теплоізоляційного матеріалу між балками і надійна його фіксація дозволяє уникнути тепловтрат. Ми використовуємо матеріали тільки перевірених виробників.

3
Укладання плит ДСП

Плити ДСП укладаються на направляючі поверх утеплювача і надійно фіксуються саморізами. Кріпити потрібно ретельно, щоб підлога надалі не скрипіла.

4
Укладання теплої підлоги

Зверху на ДСП укладається тепла підлога. Потрібно знати технологію правильного монтажу. Спеціалісти «Центр ЛТД» мають великий досвід з виконання таких робіт.

5
Ізоляція контактів теплої підлоги і перевірка роботи

Необхідно ретельно ізолювати всі контакти і місця з’єднання. Потім проводиться перевірка роботи конструкції, щоб переконатися що вся площа підлоги прогрівається однаково.

6
Укладання чистової підлоги

Коли переконалися в справній роботі теплої підлоги, виконується укладання обраного чистового покриття підлоги, його фіксація і монтаж плінтусів.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


СПОСОБИ ОПЛАТИ
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН