/ Балкон з виносом

ЗАСКЛЕННЯ БАЛКОНІВ З ВИНЕСЕННЯМ

+20 см
Збільшення
площі

ВИНЕСЕННЯ БАЛКОНА

Із зовнішнього боку балкона монтується додаткова металева конструкція, на яку надалі встановлюються вікна. Засклення балкона з виносом дає можливість отримати додаткову вільну площу на балконі.

Для засклення з виносом компанія «Центр ЛТД» використовує алюмінієві конструкції ALUTECH або REHAU e60. Вони мають відносно невелику вагу і ідеально підходять для таких рішень. Основна перевага використання даного методу – можливість монтажу широкого підвіконня без шкоди для корисної площі балкона. Стандартно прийняті розміри винесення складають 20-25 сантиметрів, але в індивідуальному порядку ці показники можуть бути збільшені.

ЕТАПИ ЗАСКЛЕННЯ З ВИНОСОМ


1
Установка каркаса для виносу

В процесі монтажу до парапету кріпляться кронштейни з металу, на яких буде виконана фіксація всієї конструкції. Використовуються надійні матеріали, що гарантують довговічність конструкції.

2
Зовнішня обробка балкона

Виконується зовнішнє оздоблення обраним замовником матеріалом. Проводяться необхідні підготовчі роботи до установки засклення з високоякісного алюмінієвого профілю ALUTECH або REHAU e60.

3
Процес засклення

Виконуються роботи по установці вікон. Монтаж, зміцнення і регулювання конструкції проводиться в суворому дотриманні стандартів якості. На всі роботи дається гарантія 5 років.

НЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


СПОСОБИ ОПЛАТИ
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН