/ Розсувні двері

РОЗСУВНІ ДВЕРІ

Розсувні пластикові двері

Компанія «Центр ЛТД» в Хмельницькому пропонує широкий вибір профільних систем для виготовлення розсувних пластикових, або по-іншому – розсувних дверей. Перевага розсувних пластикових дверей в простоті керування, підвищеній вологостійкості, надійності, технологічності. Великий асортимент профілів і стулок дозволяє замовити як бюджетний варіант, так і більш дороге рішення.

Чому більшість клієнтів вибирають розсувні пластикові двері? Тому що такі двері можна встановлювати в тому числі і в нестандартних приміщеннях і вузьких коридорах. Відкрита стулка не вимагає фіксації, не займає багато місця, не зачиняється від протягу, її легко регулювати. Крім того, така стулка ніколи не зашкодить протилежну стіну при ударі, як у випадку з дверцятами. Але найголовніша причина – це візуальне збільшення простору і панорамний вид.

Розсувні двері від «Центр ЛТД» в Хмельницькому – ідеальне рішення для квартир, офісів, промислових приміщень і заміських будинків. Ми пропонуємо тільки найкраще!

ВИДИ ВІДКРИВАННЯ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ

Що важливо знати?

1

Економія простору

Якщо великі стулки дверей відкриваються всередину приміщення, вони займають занадто багато місця. Можливість паралельного зсуву значно заощадить внутрішній простір будинку або зимового саду.

2

Двері великих розмірів

Двері патіо ідеальні для надвеликих розмірів. Підйомно-розсувну фурнітуру можна використовувати у виготовленні дверей, що важать до 300 кг. Ширина стулок тут допустима в межах від 620 до 2000 мм, висота – від 620 до 2400 мм.

3

Можливість провітрювання

Основною перевагою розсувних дверей є можливість провітрювання приміщення при закритому варіанті, чого неможливо зробити при звичайних дверях.

4

Багато світла

Широкі виходи, багато світла і свіже повітря – ось переваги, які дають розсувні конструкції, що ведуть у сад або на терасу.

5

Чудові ходові властивості

Стулки двері Roto Patio дуже прості в керуванні. Потрібен лише один поворот ручки, і стулка переводиться в відкидне або закрите положення.

6

Безпека

Зачинення дверей відбувається в декількох опорних точках, що забезпечує блискучі протизламні характеристики. Це означає, що вибираючи пластикові двері Roto Patio, ви надаєте перевагу надійності і безпеці вашої квартири, заміського будинку або котеджу.
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


СПОСОБИ ОПЛАТИ
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН