/ Фурнітура

РУЧКИ ДЛЯ ВІКОН ТА ФУРНІТУРА

Сучасний дизайн

Різноманіття кольорів та відтінків

Функціональність
Фурнітура ROTO

Фурнітура ROTO – поєднання оптимальних технічних характеристик і відмінного дизайну. З її допомогою виготовляються як економічні типові вікна, так і технологічні, що відповідають високим сучасним вимогам різних розмірів і форм.

Фурнітура ROTO наділена численними перевагами:
Завдяки кількома ступенями захисту від злому забезпечується безпека приміщення.
З метою підвищення антикорозійних властивостей, проводиться трирівнева обробка всіх елементів фурнітури.
Удосконалена конструкція петель і відповідних планок дозволяє легко регулювати фурнітуру за всіма параметрами.
Використовуючи додаткове силове зчеплення рухомих частин, навантаження рівномірно розподіляється на фурнітуру, тим самим збільшуючи термін її експлуатації.

Фурнітура ROTO – це класичний представник німецької точності, надійності і якості!

Фурнітура MACO

Якість вікна безпосередньо залежить від використання фурнітури. В своїй роботі «Центр ЛТД» використовує продукцію австрійської компанії MACO. Вона відповідає європейським і вітчизняним стандартам якості і проходить обов’язкові тести на функціональність і міцність. Крім того вона виглядає естетично і стильно.

Фурнітура MACO дуже практична. Забезпечує максимум функцій при використанні мінімальної кількості деталей. Всі деталі працюють злагоджено і стабільно, забезпечуючи щільне закриття і надійну фіксацію в будь-якому вибраному положенні. Всі деталі проходять глибоку обробку спеціальним воском, при цьому зменшується тертя між шинами, поліпшуються антикорозійні властивості, і збільшується тривалість експлуатації.

Компанія дає гарантію 100% захисту від корозії і бездоганної роботи фурнітури протягом 10 років! Фурнітура MACO зручна і надійна!Фурнітура Siegenia

SIEGENIA – німецька фурнітура, яка об’єднує в собі всі необхідні якості: красу, комфорт, надійність. Пропоновані механізми працюють легко і плавно. Вони дають можливість віконним стулкам найпростішої комплектації відкриватися в декількох режимах: відкидний, поворотний, «зимове» провітрювання.

Фурнітура SIEGENIA має багато переваг, які забезпечують її практичність.

Штифти, встановлені в петлевій групі, не допускають провисання стулок, а завдяки пружинному компенсатору вони в режимі «відкрито» не вібрують. Фрикційне втулка не дозволяє протягу в відкинутому режимі раптово зачинити стулки. Тришарове покриття фурнітури захищає конструкції від корозії, тим самим збільшуючи термін експлуатації. Використовуючи фурнітуру SIEGENIA, ви зможете після монтажу оснастити вікна додатковими опціями.

НЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


СПОСОБИ ОПЛАТИ
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН