/ Поради щодо вибору вікон

ЯК ВИБРАТИ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА?

Перед кожним з нас рано чи пізно стає питання – зробити ремонт і поміняти вікна в квартирі чи будинку.
І якщо з ремонтом більш-менш все зрозуміло, то по вікнах є маса запитань. Дерев’яні чи пластикові? Однокамерний, двокамерний або п’ятикамерний пакет? Що таке енергоефективні вікна, і в чому їх особливості? Яка повинна бути ширина профілю? Питань багато і знайти на них відповіді без допомоги фахівця дуже важко!

Пластикові вікна – тонкощі та нюанси

Ви напевно чули вираз «викидати гроші на вітер»? А тепер уявіть, що саме це буде відбуватися з вашим бюджетом, якщо у вас вдома або в офісі не будуть встановлені сучасні енергозберігаючі склопакети, завдяки яким можна знизити комунальні витрати.

Хоч найбільш популярними є двокамерні склопакети, багато хто вибирає саме однокамерні склопакети з-за доступної ціни, незважаючи на те, що за рівнем збереження тепла вони значно поступаються представникам нового покоління.

Зверніться по допомогу до фахівців

Звичайно ж, ви можете звернутися до співробітників нашої компанії, вони проконсультують вас з усіх питань і допоможуть вибрати надійну фурнітуру, теплий склопакет і якісний профіль.

Що важливо знати?

1

Вибираючи профіль

зупиніть свій вибір на профілі шириною 58-90 мм. Кількість камер буде залежати від монтажної ширини і параметрів теплозахисту. Як правило, для типової квартири досить профілю шириною 70 мм, профілі 80-90 використовуються в заміських будинках і для скління вікон в північних регіонах.

2

Що стосується склопакета,

то вибирайте однокамерний для неопалюваних і офісних приміщень, для квартир і заміських будинків замовте як мінімум двокамерні. Більш докладно про те, який склопакет підходить для засклення мансарди вам розкажуть наші консультанти.

3

Фурнітура –

складова вікна, на якій не можна економити. Якщо фурнітура неякісна, то вона не витримає постійного навантаження, що в свою чергу призведе до додаткових витрат. Роздумуючи вибрати дешеву або якісну, але дорожчу фурнітуру, пам’ятайте: скупий платить двічі.

Ціна питання

Вартість засклення залежить від його якості. Чим дешевше вікно, тим воно менше вам послужить. І це стосується не тільки естетичної складової у вигляді пожовклого профілю, це стосується і безпосередньої експлуатації. Ми допоможемо вам вибрати правильні вікна для вашого будинку або квартири. Просто зв’яжіться з нашими фахівцями і отримайте детальну консультацію з вашого питання.


ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


СПОСОБИ ОПЛАТИ
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН