/ НЕСТАНДАРНІ ВІКНА

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА БУДЬ-ЯКОЇ ФОРМИ

Вікна нестандартної форми підкреслюють оригінальність та індивідуальність оселі. Вони виготовляються за попередніми точними вимірами. Фахівці компанії «Центр ЛТД» в Хмельницькому виконають професійний монтаж нестандартних вікон з урахуванням технічних особливостей конструкції.Прямокутні вікна

Прямокутні вікна різних розмірів і конфігурацій – основний напрямок компанії «Центр ЛТД». Понад п’ятнадцять років роботи ми успішно пропонуємо нашим клієнтам класичні прямокутні вікна і їх монтаж. Завдяки власному виробництву ми максимально знизили ціни на вироби, але при постійній модернізації, якість вікон тільки поліпшується. Стандартна форма вікна дозволяє зробити і встановити прямокутне вікно в найкоротші терміни. Можливі абсолютно різні пропорції – від пласких горизонтальних, до вузьких вертикальних.

Арочні вікна

В архітектурі сучасних споруд часто зустрічаються арочні вікна. Можна сказати, що з нестандартних вікон, цей вид найбільш популярний. Вони стають справжньою прикрасою будинку, підкреслюючи його аристократичність. Арочне вікно може представляти із себе, як одну цільну стулку, так і складене вікно з арковими елементами. Термін служби нестандартних вікон багато в чому залежить від його монтажу. Фахівці «Центр ЛТД» в Хмельницькому не просто ознайомлені з усією специфікою виготовлення, а й мають великий досвід монтажу нестандартних вікон.

Круглі і овальні вікна

Для виготовлення круглих і овальних вікон необхідні дуже точні розрахунки і складні способи виробництва. Радіальні конструкції роблять тільки під замовлення, використовуючи заміри. Такі вікна бувають глухими або з поворотним механізмом, в залежності їх призначення. Для круглих конструкцій існують певні правила, які стосуються співвідношень вертикальних і горизонтальних сторін, товщини. Наші інженери підкажуть вам ідеальну конфігурацію конструкції за вашими розмірами. Встановлені за всіма правилами вікна прослужать вам тривалий період.

Трикутні вікна

Щоб зробити оселю оригінальною, архітектори планують установку вікон трикутної форми. Саме завдяки їм можна додати родзинку. Виготовлення таких вікон з ПВХ профілю має свою специфіку. При виробництві конструкцій багато що залежить від гостроти кута. Найбільш якісні, стійкі, надійні вікна з кутом більше 30 градусів. Для їх розробки необхідно більше зусиль і часу, відповідно і ціна ні них вища. Залежно від побажання замовника, трикутні вікна бувають глухими, поворотно-відкидними або відкидними.

Трапецієподібні вікна

В оформленні котеджів, заміських будинків і офісних приміщень досить популярні вікна трапецієподібної форми. Особливістю виготовлення конструкцій з непрямими кутами є індивідуальний підхід до виконання замовлення, точний розрахунок елементів, навантажень і міцності з’єднань. Для трапецієподібних вікон використовується спеціальна фурнітура, яка необхідна для роботи нестандартної геометрії віконних конструкцій. Вони бувають різних видів відкривання: глухими і поворотними, поворотно-відкидними. Це залежить від побажань замовника і розмірів вікон.

Багатокутні вікна

Багатокутні вікна відносяться до нестандартних конструкцій, які мають більше чотирьох кутів. За якістю і терміном експлуатації вони не поступаються стандартним вікнам, але при цьому більш різноманітні і оригінальні. Багатокутні вікна використовують для засклення офісних будівель і приватних будинків, оздоблення фасадів будівель. При виготовленні таких конструкцій існують деякі обмеження. Для якості і надійності багатокутного вікна, його кути повинні бути не менше 15- -20. Відкривання вікон обговорюється індивідуально, залежно від параметрів конструкції.НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • ВИРОБНИЦТВО

  Власне виробництво! Виробнича база оснащена сучасним обладнанням і відповідає всім стандартам. Це гарантує стабільно високу якість виробів, суворе дотримання термінів і конкурентне ціноутворення без посередницьких націнок.
 • НОВІ ВІКНА ЗА 5 ДНІВ

  Ми виготовимо ваше замовлення всього за 5 днів після укладення договору. Ми оптимізували робочі процеси і завжди дотримуємося заявлені терміни, без виснажливих очікувань і відмовок.
 • ДОСТАВКА І МОНТАЖ

  Швидко і акуратно доставимо готові конструкції по м. Хмельницький і області спеціалізованим транспортом. Монтажна бригада виконає професійну установку на наступний день або в будь-який зручний для Вас час.
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

  Ретельний контроль на кожному етапі виробництва дозволяє звести кількість браку до мінімуму, а дотримання вимог ДСТУ при монтажі гарантує надійність і довговічність експлуатації вікон. Офіційна гарантія на нашу продукцію – 5 років.

НАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН