/ Шпроси

Шпроси в склопакетДекоративні шпроси всередині склопакета

Відмінною рисою внутрішніх декоративних шпрос є той факт, що установка всередину склопакета відбувається ще в процесі його виготовлення в заводських умовах. Щоб готовий виріб виглядав гармонійно, необхідно ретельно вибирати форму і розмір рамок, які розміщаються між стеклами

Шпроси запаяні усередині склопакета і не порушують герметичність вікна. Такі шпроси слугуватимуть вам до тих пір, поки буде ціле скло вікна.

Декоративні шпроси зовні склопакета

Зовнішні шпроси кріпляться вже після виготовлення склопакета з зовнішньої частини вікна. З’єднувати такі елементи можна між собою під будь-яким кутом. Також можна використовувати і ефектні доповнення у вигляді розкішних вензелів. Ви можете вибрати також і товщину рейки.

Зовнішні шпроси часто використовуються в заскленні заміської приватної нерухомості, офісів, елітних новобудов, щоб доти приміщенню більш вишуканого і респектабельного вигляду.ШПРОСИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

Широкий вибір пропонованих шпрос дозволяє сміливо експериментувати з дизайном. Такий елемент декору дозволяє чітко розставити акценти в оформленні приміщення. Зробити його інтер’єр неординарним і привернути увагу.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


СПОСОБИ ОПЛАТИ
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН