/ Французьке засклення

Французьке засклення

Французьке засклення – це установка панорамних вікон на балконі або лоджії від підлоги до стелі. Ви можете вибрати засклення, як теплими пластиковими вікнами, так і в «холодному» виконанні.
Підготовка до засклення

Монтаж французьких вікон – відповідальний процес, і починається він із зняття замірів майбутнього вікна. Інженери компанії «Центр ЛТД» проходять спеціальне додаткове навчання і чітко знають всі особливості французького засклення. Разом з спеціалістом ви погоджуєте проект, вибираєте додаткові опції та конфігурації. Ми завжди прислухаємося до побажань клієнта і готові допомогти вам у виборі.

Ви можете вибрати як розпашні, так і розсувні стулки для засклення. Для нижньої частини балкона можна вибрати матове скло або сандвіч-панелі з ПВХ, що дозволить вам зберегти відчуття приватності на своєму балконі.
Скління від підлоги до стелі

Ви сміливо можете довірити установку французьких вікон нашим спеціалістам, які пройшли професійну підготовку, повний курс навчання і мають великий досвід подібних робіт.

Французьке засклення дозволить вам значно заощадити на внутрішній обробці балкона. Крім того, ви зможете зберегти більше корисної площі балкона за рахунок невеликої товщини профілю. Панорамні вікна візуально збільшать площу балкона, забезпечать максимальне надходження сонячного світла і дозволять насолоджуватися прекрасним панорамним видом довгі роки.


ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


СПОСОБИ ОПЛАТИ
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

РОЗРАХУЄМО ВАШІ ВІКНА ЗА 5 ХВИЛИН